OBALY - JAN ŽATEČKA GRAPHICS&DESIGN

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

SLUŽBY
OBALOVÁ GRAFIKA

Obaly jsou mojí špičkovou disciplínou. Ať potřebujete obal pro úplně nový produkt, sezonní dárkové balení nebo redesign starého již okoukaného obalu - obraťte se na mě, dostanete top profesionální práci. Během své praxe jsem připravoval papírové krabičky, kartonové krabice, přebaly a rukávy, různé druhy pytlíků a sáčků, plechové krabice a boxy, etikety, vzorky, PP a PE tuby, dózy a obaly kombinované z různých materiálů. Speciální edice plechové retrokrabice Domácí lékárničky vyrobená pro firmu HARTMANN získala II. místo v soutěži Hvězda 3D reklamy.

LICENCOVANÉ OBALY

V roce 2009 jsem měl možnost připravovat pro značku Imunit novou řadu obalů ve spolupráci se společností Disney, jejichž licence na některé postavičky značka Imunit zakoupila. Vznikla tak série roztomilých krabiček v edici Cars, Princess, Hannah Montana, Mickey Mouse a Donald Duck. Vše za přísného dohledu z centrály Disney v Budapešti a důsledného uplatňování korporátního design manuálu společnosti Disney.
Na tuto činnost jsem pak navázal později, kdy jsem pro značku Cosmos připravoval licencovaný obal dětských náplastí s Krtečkem. Také zde byly veškeré grafické výstupy pod přísnou kuratelou grafického manuálu.
REDESIGNOVANÉ OBALY

Čas od času se na mě klienti obrátí s požadavkem osvěžení grafiky stávajícího úspěšného obalu. Jejich požadavkem je většinou omlazení, zatraktivnění grafiky dle posledních trendů s použitím prvků
z původního obalu. Nezřídka je žádoucí, aby zákazník obal svého produktu poznal i po takovéto úpravě. Takto jsem upravoval obaly známých produktů jako jsou například Clavin, ArginMax,
L-Tryptofan a další...
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat