KOMPLEXNÍ SLUŽBY - JAN ŽATEČKA GRAPHICS&DESIGN

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

SLUŽBY
OD NÁČRTKU PO REALIZACI...

Ať požadujete vytvoření loga, přes atraktivní návrh obalu pro Váš nový produkt, dynamickou prezentaci Vaší společnosti či vizitky nebo třeba bannerovou, billboardovou nebo printovou kampaň, neváhejte se na mě s důvěrou obrátit. Žádná zakázka není malá.
Dopřejte si kvalitní vizuální vzhled Vašich materiálů, prezentací a tiskovin. Vaši zákazníci a obchodní partneři kvalitní reprezentaci Vašich služeb nebo výrobků určitě ocení.
OBALOVÁ GRAFIKA

Obal prodává. To je stará pravda, která platí, a pokud Váš obal bude mít kvalitní design, dobře zpracovanou výraznou a přitom vkusnou grafiku, je Váš náskok před konkurencí zaručen. Zároveň obal není jednoduchou disciplínou. Musí leckdy splňovat kromě marketingových požadavků také požadavky legislativní, technologické vzhledem k použitým materiálům apod.
PRINTOVÁ INZERCE

Dobrá inzertní kampaň, ať už se jedná
o produktovou nebo PR kampaň, by měla být především řemeslně dobře zvládnutá, výrazná - měla by umět zaujmout a přitáhnout pozornost a měla by mít nápad.
Mám za sebou několik úspěšných printových kampaní, na kterých jsem měl čest spolupracovat s vynikajícími PR
a produktovými manažery.
LOGOTYP, MANUÁL LOGOTYPU

Logo je základ. A to nejen logo firemní, ale 
i logotypy produktové, segmentové, národní apod. Pokud má logo dobře fungovat, musí být nejen dobře vymyšlené, navržené 
a zpracované, ale měl by k němu být vypracován i manuál použití, který vymezí správné formy a použití logotypu a zamezí tak zbytečné degradaci dobrého loga.
TISKOVINY

Firemní tiskoviny, interní magazíny, POP 
a POS materiály podpory prodeje všemožných druhů, katalogy, knihy, woblery, prezentery, salesfoldery, floorsticky, billboardy atd. To vše nabízím ve špičkové kvalitě podpořené dlouholetými zkušenostmi s těmito materiály 
a dobrými kontakty s finálními výrobci. 

BANNERY & PREZENTACE

Na základě svých zkušeností zejména 
z farmaceutických seminářů jsem Vám schopen nabídnout tvorbu dynamických firemních prezentací. Mám za sebou také desítky připravených bannerových kampaní obsahující pohyblivé i statické bannery bez limitu i s kapacitním limitem.
WEBDESIGN

Nabízím grafické návrhy jednoduchých funkčních webových prezentací.
KRESBA, MALBA, GRAFIKA

Jako vystudovaný výtvarník Vám mohu nabídnout služby i v klasické ruční tvorbě. Návrhy nových projektů, storyboardy připravovaných kampaní atd. mohu urychlit díky jednoduché rychlé ruční kresbě. Kromě toho jsem schopen připravit i originální výtvarné motivy a díla jak klasickými metodami kresby, malby, tak i užité grafiky.
OSTATNÍ SLUŽBY

Do ostatních služeb, které jsem schopen nabídnout patří fotografování, kvalitní produktová fotografie, úprava a korekce fotografií pro tisk, kontrola a úprava tiskových podkladů od jiných grafiků, korektury textů 
a úprava stylistiky, komponování a mix krátkých audiopodkladů k prezentacím a střih videa. 
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat